Strona główna » Podologia » Victoria Vynn Pharm Foot Osmo Tonic Softener Spray 150 ml
Victoria Vynn Pharm Foot Osmo Tonic Softener Spray 150 ml

Victoria Vynn Pharm Foot Osmo Tonic Softener Spray 150 ml

Pharm Foot

Dostępność:Dostępny

Kod producenta:5902533321261

Kod EAN:5902533321261

Stan produktu:Nowy

Gwarancja:Produkt objęty gwarancją

51 osób kupiło 58 produktów

Marka:Victoria Vynn

Opakowanie:atomizer

Waga produktu z opakowaniem jednostkowym:0.2 kg

Rodzaj:płyn

Wielkość:Produkt pełnowymiarowy

Wyrób medyczny:nie

Cena brutto: 58,80 zł / szt.

Cena netto: 47,80 zł

Ilość:
-+
szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 59 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Dostawa
Czas wysyłki: 24 godziny
Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:InPost Paczkomaty24 - 15,00 złKurier DPD - 15,00 złOrlen paczka - 10,00 złDostawa na tereni Poznania w ciągu 24h - 20,00 złKurier InPost - 15,00 złOdbiór osobisty - 0,00 zł
Darmową dostawa od 130 zł
Inpost paczkomaty
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
  • Historia zakupów (51)

Osmo Tonic Foot Softener Spray With Płyn Zmiękczający Do Stóp W Sprayu Z Osmolitami I Aminokwasami

Osmo Tonic Foot Softener Spray With Płyn Zmiękczający Do Stóp W Sprayu Z Osmolitami I Aminokwasami

OSMO TONIC

PŁYN ZMIĘKCZAJĄCY DO STÓP W SPRAYU z osmolitami i aminokwasami

  • Zalecenia – Spray do stóp zmiękczający zrogowacenia. Wspomagający profesjonalne usuwanie zrogowaceń przy użyciu narzędzi podologicznych. Polecany również dla Diabetyków.
  • Działanie – Preparat wykorzystuje synergiczne działanie nawilżające składników aktywnych oraz zjawisko osmozy do inteligentnego zmiękczenia skóry. Receptura płynu to innowacyjny koncentrat nawilżająco-zmiękczający bogaty w osmolity, aminokwasy, humektanty, emolienty i polisacharydy. Produkt zawiera innowacyjny kompleks PuraBeet® oraz takie składniki jak: Alfa-Glukan, Bisabolol, Sól Sodową Kwasu Piroglutaminowego , Kwas Glutaminowy, Alantoinę, Mocznik, Kwas Mlekowy i Lizynę. Ma właściwości antybakteryjne i antymikrobowe.
  • Sposób użycia – Produkt nie wymaga wcześniejszego moczenia stóp. Spryskać wybrane miejsce z odległości ok 10 cm. Pozostawić na chwilę i przystąpić do usuwania zrogowaceń. Można aplikować spray wielokrotnie.

Ostrzeżenia - Nie stosować na uszkodzoną skórę. Unikać kontaktu z oczami.

alt

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 50 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Klient: Er...ős,data zakupu 01-09-2026 19:45

Klient: Be...cz,data zakupu 01-09-2026 11:00

Klient: "B...AL,data zakupu 17-08-2026 12:40

Klient: BE...KI,data zakupu 31-07-2026 11:50

Klient: St...va,data zakupu 30-07-2026 12:56

Klient: An...as,data zakupu 02-07-2026 13:58

Klient: Ol...oś,data zakupu 16-06-2026 22:45

Klient: Ka...ka,data zakupu 06-05-2026 08:08

Klient: St...ka,data zakupu 30-04-2026 08:57

Klient: Ap...ka,data zakupu 03-02-2026 16:00

Klient: ...,data zakupu 17-11-2025 12:55

Klient: Ju...yk,data zakupu 30-10-2025 16:01

Klient: Ju...yk,data zakupu 03-09-2025 09:14

Klient: Pa...ak,data zakupu 28-08-2025 23:35

Klient: Re...ha,data zakupu 23-07-2025 16:20

Klient: Al...as,data zakupu 06-07-2025 21:57

Klient: Sa...va,data zakupu 02-07-2025 10:26

Klient: Ma...ki,data zakupu 01-07-2025 10:23

Klient: Po...ka,data zakupu 26-03-2025 11:53

Klient: ...,data zakupu 05-11-2024 15:47

Klient: Ki...za,data zakupu 13-09-2024 14:02

Klient: Sl...vá,data zakupu 04-08-2024 08:45

Klient: Da...ka,data zakupu 30-07-2024 21:43

Klient: Ap...ka,data zakupu 30-07-2024 13:54

Klient: Ge...ed,data zakupu 26-07-2024 13:51

Klient: Na...ek,data zakupu 17-07-2024 19:41

Klient: Kh...un,data zakupu 15-07-2024 20:55

Klient: Ma...nd,data zakupu 08-07-2024 11:55

Klient: Ma...as,data zakupu 29-06-2024 13:37

Klient: Di...ta,data zakupu 27-06-2024 13:56

Klient: Vo...ch,data zakupu 25-06-2024 21:01

Klient: Ag...ka,data zakupu 12-06-2024 13:25

Klient: Pa...ni,data zakupu 06-06-2024 07:18

Klient: Vi...ch,data zakupu 05-06-2024 23:42

Klient: Ma...ka,data zakupu 03-06-2024 21:35

Klient: Di...ta,data zakupu 31-05-2024 09:19

Klient: Mi...eł,data zakupu 30-05-2024 23:05

Klient: AS...eń,data zakupu 30-05-2024 17:31

Klient: Pa...ło,data zakupu 25-05-2024 19:50

Klient: An...ak,data zakupu 14-05-2024 12:37

Klient: AP...KA,data zakupu 14-05-2024 09:19

Klient: Sa...ke,data zakupu 13-05-2024 21:24

Klient: Po...ka,data zakupu 13-05-2024 14:24

Klient: Mo...ak,data zakupu 09-05-2024 07:51

Klient: My...cz,data zakupu 07-05-2024 17:08

Klient: Di...ta,data zakupu 25-04-2024 08:45

Klient: Ma...ne,data zakupu 16-04-2024 13:42

Klient: St...ge,data zakupu 25-01-2024 10:51

Klient: Da...ka,data zakupu 22-01-2024 16:30

Klient: Fr...si,data zakupu 08-01-2024 09:24

Klient: Tw...ka,data zakupu 07-12-2023 11:02

Podobne produkty

Arkada TTSept Keratolityczny Roztwór Wodny 250 ml

75,00 zł brutto/ szt.60,98 zł netto
szt.Do koszyka
Klienci zakupili także
Medal Torebki Foliowo-Papierowe 90x135 mm 200 szt

Medal Torebki Foliowo-Papierowe 90x135 mm 200 szt

25,00 zł brutto/ szt.23,15 zł netto
szt.Do koszyka
Pharm Foot Preventic Salve Barrier Ointment 75 ml

Pharm Foot Preventic Salve Barrier Ointment 75 ml

38,99 zł brutto/ szt.31,70 zł netto
szt.Do koszyka
Dnka' Builder Gel Żel Budujący Code #0011 Angelina 30 ml
szt.Do koszyka
Pharm Foot PURE PEARLS 150g PEREŁKI SILNIE ZMIĘKCZAJĄCE DO KĄPIELI STÓP 95% mocznika

Victoria Vynn Pharm Foot reConstructor Zestaw 30 g/27 ml

108,99 zł brutto/ szt.88,61 zł netto
szt.Do koszyka
Fox Dry Cuticle Oil Oasis 10 ml

Fox Dry Cuticle Oil Oasis 10 ml

18,00 zł brutto/ szt.14,63 zł netto
szt.Do koszyka
Pozostałe produkty z kategorii
Antyperspirant spray Syneo 30 ml

Antyperspirant spray Syneo 30 ml

70,00 zł brutto/ szt.56,91 zł netto
szt.Do koszyka
Kerasan Maść Do Stóp Na Zrogowacenia i Pęnkięcia 50 ml
szt.Do koszyka
Victoria Vynn Pharm Foot reNewal Scraper Scrub 200 g

Victoria Vynn Pharm Foot reNewal Scraper Scrub 200 g

44,00 zł brutto/ szt.35,77 zł netto
szt.Do koszyka
Pharm Foot PURE PEARLS 150g PEREŁKI SILNIE ZMIĘKCZAJĄCE DO KĄPIELI STÓP 95% mocznika

Victoria Vynn Pharm Foot reConstructor Zestaw 30 g/27 ml

108,99 zł brutto/ szt.88,61 zł netto
szt.Do koszyka
Unguisan Koncentrat Regeneracyjny w Żelu 30 ml

Unguisan Koncentrat Regeneracyjny w Żelu 30 ml

71,30 zł brutto/ szt.57,97 zł netto
szt.Do koszyka
Victoria Vynn Pharm Foot Osmo Tonic Softener Spray 150 ml
szt.Do koszyka
zamknij
Wielkość tekstu
Wysokość linii
Odstęp liter
Kursor
Skala szarości
Ukryj obrazy
Czytelna czcionka
Wyłączenie animacji
Wyrównanie tekstu
Nasycenie
Podkreśl odnośniki
Czytnik ekranu
Zresetuj wszystkie ustawienia