Kod producenta:5903990536052
Kod EAN:5903990536052
Stan produktu:Nowy
EAN (GTIN):5903990536052
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym:0.015 kg
Kod producenta:5903990536052
Kolor dominujący:zielony
Rodzaj:Biżuteria do paznokci
Marka:Molly Lac
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 6 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Ozdoba do paznokci suszone kwiatki MollyLac Green
Te delikatne i kolorowe kwiatki można wykorzystać do stworzenia różnorodnych efektów i wzorów na paznokciach.
Sposób użycia:
Rozpocznij od starannego przygotowania swoich paznokci. Wyreguluj kształt, usuń skórki i wypoleruj powierzchnię, aby stworzyć gładką bazę dla manicure.
Nałóż dwie cienkie warstwy wybranego lakieru, upewniając się, że każda warstwa jest dobrze utwardzona przed nałożeniem kolejnej.
Wybierz suszone kwiatki o odpowiednich rozmiarach i kształtach.
Na wybrane miejsce nałóż cienką warstwę bazy bądź lakieru. Możesz użyć małych nożyczek, pęsety, drewnianego patyczka bądź zaciskarki do nakładania kwiatków na paznokcie. Rozmieść kwiatki delikatnie na nieutwardzonym podkładzie, a następnie włóż do lampy.
Na koniec zaaplikuj Top No Wipe, utwardź w lampie i ciesz się pięknym manicure!
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 50 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.