Aba Group
Activeshop
Akileine
Allepaznokcie / Mollylac
Anna Hornung
Arcocere
Arkada
Barbicide
BEAUTIONA
Boska
Bronsun
Bucos innovations
Clavier
Crystal professional
Divna
DNKA
Eclair
Elan
Elleebana
Em-nail
Enbio
Excellent Pro
F.O.X
FARMONA
Italwax
Jolash
Lafomed
Lalill
Levissime
Lovely
Lukas
Luna moon
MagniticaLashes
Makear
Medal
Medizio
Mercator
Moemi
monicazet
Nail4U
Nails of the day NOTD
Noemi
Oko lash&brow
Palu
Perfect Eyelashes
Pharm Foot
Pimp my Lashes
Pipilashes
Project Lashes
Prontoman
Rarity
Refectocil
ROYX
Saltec
SAUTE NAILS
SCULPTOR
Secret Lashes
Silcare
Thuya
Ulka
Victoria Vynn
Yeson
Yokaba
Yoshi
Zola
STALEKSDostępność:Dostępny
Kod producenta:ss10
Kod EAN:5907536586372
Stan produktu:Nowy
Gwarancja:Produkt objęty gwarancją
EAN (GTIN):5907536586372
Rodzaj:Cyrkonie
Kod producenta:ss10
Stan opakowania:oryginalne
Marka:Allepaznokcie
Kolor dominujący:beże i brązy
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym:0.05 kg
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 7 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Szlif : Xilion Rose SS 10
Szlifowane cyrkonie Swarovskiego są znane na całym Świecie. Oryginalne, piękne kryształki służą do zdobienia płytki paznokcia za pomocą metody żelowej, akrylowej lub przy użyciu utwardzacza bądź lakieru. Cyrkonie dzięki niepowtarzalnej technologii szlifu Xilion cieszą się ogromnym powodzeniem. Są niepowtarzalne w swej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach.
Pakowane w zakręcane słoiczki: po 50 sztuk.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 50 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.