Kod EAN:4820284997263
Stan produktu:Nowy
Rodzaj:budująca
Pojemność:5 ml
Marka:Luna
EAN (GTIN):4820284997263
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 38 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
BASE MARKER: Rubber Base w nowym formacie markera z rzadszą formułą. Nowoczesny format dla perfekcyjnej techniki!
Rubber Base to przezroczysta, uniwersalna baza o płynnej konsystencji, przeznaczona jako podkład pod twarde materiały oraz kolorowe bazy.
Cechy markera:
Cechy bazy:
Sposób aplikacji:
Wykonujemy dwa podejścia, używając łącznie 4 wacików (1 wacik na 5 palców).
Pierwsze podejście – przecieramy całą powierzchnię paznokcia.
Drugie podejście – na drewniany patyczek nakładamy wacik i dokładnie czyścimy obszar wokół skórek i boczne zatoki paznokcia.
Przed aplikacją oczyszczamy pędzelek bezpyłowym wacikiem, aby usunąć nadmiar produktu.
Nakładamy półsuchym pędzelkiem cienką warstwę Ultrabond na 5 paznokci.
Czekamy 1 minutę, aż preparat wchłonie się w płytkę paznokcia.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 50 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.